Warning: Creating default object from empty value in /home/michalow01/domains/openrun.pl/public_html/modules/mod_random_image_extended/helper.php on line 136

Pakiety usług

Zobacz pakiety usług konsultingowych dla Twojego biznesu

Foreign Investors

Looking for partners in Poland or CEE? We will help you to explore the market

Konsulting - abonament

Pomóż sobie i pracownikom rozwiązywać bieżące problemy

Zarządzający

Przedstawiamy poniżej sylwetki zarządzających:

MAREK MICHAŁOWSKI

Absolwent Politechniki Łódzkiej oraz Studiów Podyplomowych z zakresu zarządzania i finansów na Uniwersytecie Łódzkim. W kraju zarządzał w randze Prezesa Zarządu spółkami: Technimex IS, TMX, Wandalex-Feralco (spółka należąca do giełdowej grupy Wandalex).

Przez wiele lat przebywał zagranicą pracując, m.in. w USA dla Napco Security (spółki notowanej na NASDAQ) jako Dyrektor Sprzedaży na Europę Wschodnią (także CE i SE) a w Wielkiej Brytanii jako zarządzający dystrybucją na Polskę dla firmy Zycko Ltd.

Tysiące dokonanych transakcji i podjętych decyzji oraz setki wynegocjowanych kontraktów składają się na unikalne doświadczenie stanowiące bazę dla prowadzonego konsultingu. Umiejętność syntezy wielu zjawisk i przypadków pozwala mu na formułowanie ciekawych wniosków niespotykanych w literaturze, a co za tym idzie, dostępnych jedynie w czasie bezpośrednich kontaktów.

Jest specjalistą zarządzania w następujących branżach: dystrybucja IT, integracja systemów informatycznych, digital security, IT security, produkcja metalowa, produkcja i dystrybucja elektroniki użytkowej, farmaceutyki, chemia użytkowa i kosmetyki, logistyka i systemy magazynowe, finanse, inwestycje kapitałowe, HR, szkolenia.

Biegle posługuje się angielskim, niemieckim i rosyjskim.


ANNA SZEPKE-KRZYŻANIAK

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, z wykształcenia socjolog kultury. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Public Relations przy UW i IFiS PAN. Swoją pracę dyplomową poświeciła tematowi public relations dla Łodzi.

Pracowała w jako PR & Marketing Teamleader w SHEPHERD Institute w Poznaniu, a następnie przez pięć lat związana była z DomBankiem (hipotecznym pionem GETIN Banku). Odpowiadała tu za marketing i PR, współtworząc strategię rozwoju marki, nadzorując współpracę z agencjami reklamowymi i domami mediowymi, koordynując badania marketingowe. Jako osoba zarządzająca komunikacją spółki odpowiadała za obszary: media relations, CSR i sponsoring, komunikację wewnętrzną, eventy, custom publishing. Szczególnie zainteresowana możliwościami związanymi z social media. Jej projekty zostały nagrodzone przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej oraz Meetings Management.

Specjalizuje się w tworzeniu strategii dla marek, komunikacji korporacyjnej i zagadnieniach związanych we wsparciem sprzedaży oraz content marketingiem.

Polish Czech English German Lithuanian Russian Slovak

Obszary funkcjonalne

Zarządzanie
Sprzedaż i eksport
Marketing
Logistyka i zakupy


 

 

Wersja mobilna  |  Cookies  |  Kontakt  |  Prywatność      


StartEmailRSSOpenRun Consulting @ FacebookOpenRun Consulting @ TwitterKontakt via Skype