Warning: Creating default object from empty value in /home/michalow01/domains/openrun.pl/public_html/modules/mod_random_image_extended/helper.php on line 136

Pakiety usług

Zobacz pakiety usług konsultingowych dla Twojego biznesu

Foreign Investors

Looking for partners in Poland or CEE? We will help you to explore the market

Konsulting - abonament

Pomóż sobie i pracownikom rozwiązywać bieżące problemy

Warunki korzystania z systemu

System zgłoszeń służy do udzielania pomocy zgłaszającemu w rozwiązywaniu prostych problemów biznesowych.

 

Odpowiedzi i rozwiązania są podawane drogą telefoniczną. Rozmowa telefoniczna trwa 15 min. i prowadzona jest na określony w zgłoszeniu temat. Kontakt mailowy jest przeznaczony raczej do umówienia się na konkretną rozmowę oraz do wymiany plików.
Bezpłatnie udzielamy jednej porady w miesiącu dla konkretnej firmy lub przedsięwzięcia. Jeśli potrzebujesz częstszych konsultacji, zapraszamy do wykupienia abonamentu miesięcznego. 
W pierwszej kolejności obsługiwane są zgłoszenia osób i firm, które wykupiły abonament miesięczny.
Podawana w zgłoszeniu data jest datą najwygodniejszą i oczekiwaną z punktu widzenia zgłaszającego. Nie oznacza to jednak, iż do tego czasu (szczególnie w przypadku krótkiego terminu narzuconego przez zgłaszającego) uda się opracować rozwiązanie. Dla zgłaszających, którzy nie posiadają abonamentu - rezerwujemy sobie prawo do reakcji w ciągu 3 dni. 
Dane, które podajesz muszą być prawdziwe. Zarządzamy danymi zgodnie z naszą polityką prywatności.
... jednak w rezultacie mogą się okazać bardziej skomplikowane. To co, z punktu widzenia zgłaszającego może wydawać się przyczyną, w rezultacie może okazać się się skutkiem a to co widać na początku, może być jedynie wierzchołkiem góry lodowej.
Rozwiązanie problemu biznesowego przekazywane zgłaszającemu, opracowane jest wg. najlepszych standardów i wiedzy jaką posiada konsultant i jaka została mu dostarczona przez zgłaszającego. Zgłaszający otrzymuje propozycję rozwiązania i sam ją wdraża.

Polish Czech English German Lithuanian Russian Slovak

Obszary funkcjonalne

Zarządzanie
Sprzedaż i eksport
Marketing
Logistyka i zakupy


 

 

Wersja mobilna  |  Cookies  |  Kontakt  |  Prywatność      


StartEmailRSSOpenRun Consulting @ FacebookOpenRun Consulting @ TwitterKontakt via Skype