OpenRun | Business Consulting

Prezentacja "Ile wart jest pomysł"

Chcemy przedstawić nasz punkt widzenia na sposób wyceny wartościowego i prawidłowo wdrożonego pomysłu. Mamy nadzieję, że ta technika zostanie wykorzystana jako sposób dokonania wyceny wartości intelektualnych w ramach organizacji, które to wartości, z przyczyn naturalnych, pozostawały dotychczas trudne do oszacowania.

Czytaj

Przykład "Strategii..." dla gmin

Z uwagi na rosnące zainteresowanie usługą konsultingową dla gmin przedstawiamy przykładowy zestaw zagadnień, jakie mogą znaleźć się w opracowaniu "Strategii współpracy gminy z biznesem lokalnym i inwestorami zewnętrznymi". 

Przykładowy zakres usługi:

Czytaj

Wersja mobilna

Pod adresem m.openrun.pl Uruchomiliśmy wersję mobilną strony OpenRun Consulting. Doceniamy to, że nasi klienci są w ciągłym ruchu. Dzięki takiemu rozwiązaniu oferujemy szybszy dostęp do informacji i kontaktu z nami. Link dostępny w stopce.

Trend Compendium 2030

RolandBerger opublikował raport dot. rozwoju trendów globalnych zatytułowany Trend Compendium 2030. Polecamy lekturę tego opracowania.

Nowy dział - Ogłoszenia

Rozpoczynamy publikację ogłoszeń związanych z inwestycjami, prowadzeniem firm, innowacyjnością, rozwojem i działalnością gospodarczą. Ogłoszenia są dostępne dla wszystkich a po zalogowaniu także z możliwością dodawania swoich własnych ogłoszeń. Zapraszamy

Dobra książka

Dla wszystkich interesujących się tematyką zarządzania i jakości polecamy książkę dr Andrzeja Bliklego "Doktryna jakości".

Czytaj